Chorwacja jest pięknym krajem położonym nad samym Adriatykiem około 1200 km od Polski. Ciepła i pewna pogoda, a do tego piękne morze i kamieniste lub żwirowe plaże sprawiają, ze jest to idealne miejsca na wypoczynek dla każdego. Chorwacja daje nie tylko możliwość wylegiwania się na plażach, ale także ma mnóstwo pięknych zakątków, które warto zwiedzić. Zatrzymaj się w pięknych apartamentach w Chorwacji i poznaj urok tego państwa.

 

Atrakcje turystyczne i nie tylko…

Wcześniej wspomniane zostały idealnie czyste chorwackie plaże bez tłumu turystów, ale co oprócz tego warte jest odwiedzenia w Chorwacji? Na pewno wśród najbardziej znanych miejsc każdy potrafi wymienić Plitwickie Jeziora czy też Wodospady Krk. Wato także zwrócić uwagę na takie miejsca jak Zagrzeb, który jest stolicą kraju o cudownej, artystycznej duszy, Dubrownik, który można nazwać mianem śródziemnomorskiej baśni – piękne stare miasto, a do tego robiące wrażenie mury obronne. To tylko niektóre z miejsc, które są godne odwiedzenia.

 

Gdzie się zatrzymać, aby nie przepłacać?
Na pewno, aby wakacje mogły być wygodne warto wybrać apartamenty, których standard możesz dostosować indywidualnie do swoich potrzeb. Znajdziesz w nich przede wszystkim wyposażenie podobne do tego, które posiadasz w domu, dzięki czemu nie musisz się martwić brakiem lodówki czy piekarnika. W niektórych można skorzystać także z pralki i żelazka. Warto zapoznać się z pełnymi ofertami i zastanowić się nad tym co tak naprawdę będzie Ci potrzebne podczas wyjazdu.