Miasto to leży na półwyspie helskim nad Bałtykiem. Jest bardzo mała, ponieważ ma tylko 600 metrów szerokości. Otoczona jest Zatoką Pucką i otwartym morzem. Piękna piaszczysta plaża, idealne powietrze, spokój, a także eleganckie bary i restauracje oraz wygodne apartamenty o wysokim standardzie. Jurata położona jest między Helem, a Jastarnią.

 

Odpowiedni apartament dla rodziny z dziećmi? Na co zwrócić uwagę?

Odpowiednie wyposażenie apartamentu to połowa sukcesu. Dzięki temu możemy spędzić wakacje wygodnie – co sprawia, że jesteśmy w stanie poczuć się jak w domu. Ważnym elementem wyposażenia jest klimatyzacja, która sprawi, że nawet w upalne, letnie dni przebywanie w zamkniętym pomieszczeniu nie będzie uciążliwe. Kolejne na co warto zwrócić uwagę to odpowiednio wyposażona kuchnia, w której będziesz mógł bezproblemowo przygotować każdy posiłek. Dodatkowym udogodnieniem są ręczniki, pralka i żelazko, które ułatwią każdy wyjazd.

 

Jakie atrakcje znajdują się w Juracie?

Jurata to część Jastarni. Piękna malutka miejscowość położona u wylotu deptaka, czyli ulicy Międzymorze, na otwarty Bałtyk. Znajduje się tutaj świetny park linowy. Do helskiego fokarium jest zaledwie 15 km, dzięki czemu możesz wybrać się ze swoimi pociechami pooglądać pokazy foczych psot. Mimo tego, iż Jurata jest bardzo małym miasteczkiem znajduje się tam kilka ciekawych barów, kawiarni, a nawet dyskotek. Znajdziesz tutaj wiele apartamentów o wysokim standardzie.